DİJİTAL PASPAS

NEDEN DİJİTAL BASKI HALI?

2021  de imalat

Neden Dijital Baskı Halı?

Bir evi ev yapan, ona sıcaklığını veren halılar, evlerin vazgeçilmezini oluşturuyor. Zevkinize ve tarzınıza uygun olarak evinize aldığınız halı; yalıtım yaparak evin ısı kontrolüne yardımcı olurken ev dekorasyonunu da tamamlayan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığı ses izolasyonuyla gürült&u

uml;yü engelleyen, onlarca farklı desen ve dokuma ile birbirinden ayrılan halılar arasında son yıllarda öne çıkan bir halı çeşidi ise oldukça talep görüyor: dijital baskılı halı paspas
 

Dijital Baskı Halı Nedir?
 

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor. Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil. Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son! Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.
 

Baskılı halı modelleri, zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyor. Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün. Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Dijital Baskılı Halı Kullanan ve Almayı Düşünen Var mı?

Dijital baskılı halılar, kullananlardan tam not alıyor. Çünkü dokuma sıklığı, yumuşaklık ve kolay temizlik imkanı gibi önemli detaylarda klasik ve kaliteli dokuma halılardan hiçbir farklılık göstermiyorlar. Üstelik fiyat olarak kıyaslandığında, diğer halılardan çok daha ucuzlar.

Dijital baskı halı seçenekleri arasında kaymayı önlemek için kaydırmaz taban olarak tasarlanabilen modellerin yanı sıra polyamid özelliği bulunan ürünler de bulunuyor. Dayanıklı naylon ip kullanılarak üretilen polyamid halılar, uzun yıllar kullanılabiliyor. Özellikle çocuk odaları için ideal olan bu halılar, zaman içinde; sökülme, dökülme, yıpranma yapmıyor. Yani, kendi tasarladığınız halınız yıllar boyu sizinle kalıyor!

Dijital Baskılı Halıların Genel Özellikleri

Baskılı halıların birden çok özelliği var. Öncelikle yüksek kaliteli ipliklerle üretilen bu halıların renkleri daha parlak görünüyor ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyorlar. Tasarımı ve görünümü tamamen sizin zevkinize ve ihtiyacınıza göre hazırlanan halılar bu özellikleriyle daha fazla alanda kullanılabiliyor. Çeşitli simgeler, logolar, fotoğraflar ve desenlerle tasarlayabileceğiniz halılar; iş yerlerinde, otellerde, lokantalarda, camilerde ve elbetteki evin farklı odalarında kullanılabiliyor. Dijital baskı halılar, canlı renk ve tasarımlarıyla herkesi büyülüyor. Dilerseniz fotoğrafınızı, dilerseniz en sevdiğiniz renkleri kullanabileceğiniz halıların üzerine yazı da yazdırabilirsiniz.
 

Halının onu kullanacak kişi tarafından tasarlanması, baskılı halıyı diğer halı çeşitlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü bir evin nasıl bir halıya ihtiyacı olduğunu en iyi bilen kişi, o halıyı kullanacak kişi oluyor. Hayalinizdeki halıyı evinize getiren dijital baskı halılar, sizi klasik desenlerin dışına çıkaran bir kurtarıcı haline geliyor. Yıllardır görmekten sıkıldığınız göbekli, klasik desenli, her yeri eskimiş halınızı değiştirmenin tam sırası. Odanıza bir bakın, koltuk ve perde renklerini gözden geçirin. Sonrasında hayalinizdeki deseni bulun ve tasarlayın!
 

Baskılı halıların diğer bir özelliği kolay temizlenebilir olması. Kaliteli ip yapısı sayesinde kolayca süpürülebilen halıyı temizlemek için arada bir silmek yeterli oluyor. Polyamid özelliği gösteren ve kolay temizlenebilen halının bir başka avantajı ise oldukça dayanıklı olması. Son teknoloji kullanılarak üretilen bu halılar, kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruyor. Bu özelliği ile evlerin yanı sıra iş yerlerinde de uygun bir alternatif olan baskılı halıları denemenin tam sırası! Tasarlayın ve serin, hepsi bu!

Halıfleks zemin kaplama ürünleri ile “Her mekanın bir zemini vardır.” ilkesini benimseyerek ürün çeşitliliği konusunda; Duvardan Duvara Halı, Dekoratif Halı, Pvc Yer Döşemeleri, Halıfleks, Bukle halı, Tufting Halı, Welsoft Halı, Velür Halı, Peluş Halı, Shaggy Halı, Çelik Halı, Rip Halı, Yolluk, Paspas, Kapı Önü Paspası, İç Mekan Halı, Dış Mekan Halısı, Araç Halıları, Otomotiv Halıları, Oto Paspasları, Uçak Halısı, Protokol Halısı, Tren Halısı, Otobüs Halısı, Kıvırcık Paspas, Spagetti Halı, Kaymaz Halı, Çim Halı, Halı Saha Halısı, Karo Halı, Peyzaj Çim, Dekoratif Çim Halı, iç mekan, dış mekan yer döşemeleri, duvar kaplamaları konusunda her alanda mekana özel çözümler sunmaktadır. Yaşanacak mekanlara özel çözümler sunan şirketimiz; zemin kaplama malzemelerinin toplu miktarda arz ettiğimiz çeşidin dışında, proje üretimleri, kupon siparişler, siparişe özel kontrat halıları ve özel ürünlerin üretimini yaparak, piyasada ihtiyaç duyulan örnek özel imalat halı dokuması yapmaktayız, ürünleri kısa zamanda talep edilen nicelik ve nitelikte karşılamaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda toplu konut, amfi salonları, oditoryumlar, sinema salonları, kültür merkezleri, fuar alanları, panel alanları, okul, hastane, ofis, fabrika, konut, ev, işyeri, halı saha ve yaşamsal ihtiyacı duyulacak yardımcı ürün ara ürün ve ana ürün, yardımcı mamül, mamül ve ana mamül, gibi teknik beklentinin numune ile yada parametreler ile verileri ortaya konulduğu şekilde kontrat işlerinde, proje bazında özel ürünler ve üretimler yaparak, insana ve insanlığa sağlayacağı faydayı öngörerek bir çok ilk kez ortaya çıkarılmış mamüller üretmiş ve üretmeye devam etmektedir, üretimi yaptığımız ürünlerin tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile bir arada ürün ve hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Farklı Kullanım Alanlarına ve Dekorasyonlara Uygun Paspas Modelleri

Paspaslar evlerde şıklığı ve konforu aynın anda yakalamak isteyenler için önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Farklı renk, desen ve özellikleri olan paspas modellerinden zevkinize uygun olanını tercih ederek tarzınızı evinizde de yansıtabilirsiniz.

paspas modelleri 

evleri güzelleştiren ve kullanım kolaylığı sağlayan en önemli ev tekstili ürünlerinden biridir. Farklı renk, desen ve özellikleri olan paspas çeşitleri sayesinde farklı dekorasyon zevklerine ve ihtiyaçlara göre tercih edilen paspaslar; rahat kullanım sağlayan, konforlu ve aynı zamanda da şık alanlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Paspaslar sayesinde evinizi güzelleştirebilir, konfor sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de toptan paspas alarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Ucuz paspas modellerini tercih ederek uygun fiyata evinizin tüm atmosferini değiştirebilirsiniz. Paspas fiyatları üzerinde incelemelerde bulunabilir, zevkinize ve kesenize uyum sağlayan paspasları satın alarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Bahçe ve Açık Alanlar için Paspaslar

Evinizin bahçesinde ya da balkon, teras gibi açık alanlarda tercih edebileceğiniz çim halı, kıvırcık paspas ya da  Z mat paspas modelleriyle bu alanlarda doğal görünümü sağlarken aynı zamanda çocuklarınız ve aile fertleriniz için konforu yakalayabilirsiniz. Açık alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan paspaslar kolay temizlenebilir ve kaymaz tabanları sayesinde düşme tehlikesini ortadan kaldırır. Çim halıları kullanarak çocuklarınız için futbol sahası görünümlü oyun alanları oluşturabilir, kıvırcık paspaslarla ise bahçe mobilyalarınızın tabanlarının kaymasını ve zeminde iz bırakmasını önleyebilirsiniz.

çim halı, kıvırcık paspas ya da Z mat paspas modelleriyle depo, ofis gibi alanlarda da kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Islak Zeminler için Özel Paspaslar

Evinizin mutfak, banyo gibi ıslak zeminli alanlarında kaymaz tabanlı paspaslar kullanarak zeminde kayma ve düşme tehlikesini ortadan kaldırabilir, su emici özelliği olan lastik paspas ve  nem alıcı paspas modelleriyle banyodan çıktığınızda ayaklarınızda kalan nemin ve suyun banyonuzu kirletmesine engel olabilirsiniz. Ayrıca mutfak ve banyo gibi hijyenin en önemli olduğu alanlarda  hijyen paspas vları tercih edebilir, özel yapısı sayesinde mikroplardan ve ev maytlarından kurtulabilirsiniz. Hijyenik paspaslar ayrıca antialerjik yapıları sayesinde oldukça sağlıklıdır.

Kapı Önü Paspasları

Evinizin giriş kapısının içinde ya da dışında kullanabileceğiniz  kapı paspası modelleri, farklı renk ve desenleriyle evinizde yansıttığınız şıklığı ve tarzı kapınızın önüne taşımanızı sağlar. Misafirleriniz evinizde hissettirdiğiniz sıcaklığı ve tarzı henüz kapıdan girdiklerinde hissedebilir. Dışarıdan gelen aile fertlerinin ya da misafirlerinizin ayakkabılarında kalan çamur ya da ıslaklığı evinizin içine girmeden temizlemelerini sağlayan kapı paspası aynı zamanda şıklığıyla da dikkat çeker. Ayrıca kapınızın iç ya da dışında alüminyüm paspas  ya da metal paspas da kullanabilir, evinizin hijyenini eve girerken de sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Amaçlı Paspaslar

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz halı paspas modellerini halılarınızla uyumlu renklerde ya da zıt renklerde seçebilirsiniz. Yaz aylarında halılarınızı kaldırarak uygun büyüklüklerdeki paspasları halı yerine kullanabilir, dilerseniz çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikteki halılar sayesinde ev temizliğini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca  logolu paspas  modelleri dilediğiniz logoyu paspaslarınıza ve eviniz taşımanıza yardımcı olur. Bu sayede zevkinizi ve tarzınızı evinizin her köşesinde yansıtma fırsatı bulabilirsiniz. Logolu paspasları çocuklarınızın sevdiği karakterlerin logolarını kullanarak çocuk odasında kullanabilir, arkadaşlarınıza hoş bir sürpriz yapmak için logolu paspasları onlara hediye edebilirsiniz. Paspas modellerini zevkinize ve bütçenize göre seçerek dilerseniz evinizde ya da açık alanlarda kullanabilir; dilerseniz de çeyiziniz için ya da arkadaşlarınıza hediye etmek için saklayabilirsiniz

NEDEN DİJİTAL BASKI HALI?

2021  de imalat

Neden Dijital Baskı Halı?

Bir evi ev yapan, ona sıcaklığını veren halılar, evlerin vazgeçilmezini oluşturuyor. Zevkinize ve tarzınıza uygun olarak evinize aldığınız halı; yalıtım yaparak evin ısı kontrolüne yardımcı olurken ev dekorasyonunu da tamamlayan bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Yaptığı ses izolasyonuyla gürültüyü engelleyen, onlarca farklı desen ve dokuma ile birbirinden ayrılan halılar arasında son yıllarda öne çıkan bir halı çeşidi ise oldukça talep görüyor:  dijital baskılı paspas
 

Dijital Baskı Halı Nedir?
 

Dijital baskı halılar, halınızın zevkinize göre tasarlanmasına olanak tanıyor. Zevkle aldığınız eşyaları tamamlayacak halıları artık kendiniz tasarlayabilir, dilediğiniz odaya sererek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Evini yenileyen ya da ev kuran her çiftin en büyük sorunlarından biri olan halı seçimi, şimdilerde çok da önemli bir sorun değil. Mağaza mağaza gezip bir halının desenini, diğer halının rengini beğendiğiniz günlere artık son! Çünkü baskılı halı ile kendi tasarımınızı, dilediğiniz renk ve şekillerle hatta beğendiğiniz fotoğraf veya logolarla hazırlayıp tam da size uygun bir halıya sahip olabilirsiniz.
 

Baskılı halı modelleri, zengin bir ürün yelpazesi ve çeşitlilik sunuyor. Otel ve iş yerleri için düşünülebilecek logolu, armalı halı modelleri tasarlayabileceğiniz gibi çocuğunuzun odasına oyun kurabileceği bir yaratıcı bir desen ya da tam da odanıza, perdelerinize uyan bir başka desende halı tasarlamanız mümkün. Halılara yapılan baskı yüksek çözünürlüklü olduğu için hayalinizdeki tasarımın uygulanmaması ya da görüntüde sorunlar bulunması riski de ortadan kalkıyor.

Dijital Baskılı Halı Kullanan ve Almayı Düşünen Var mı?

Dijital baskılı halılar, kullananlardan tam not alıyor. Çünkü dokuma sıklığı, yumuşaklık ve kolay temizlik imkanı gibi önemli detaylarda klasik ve kaliteli dokuma halılardan hiçbir farklılık göstermiyorlar. Üstelik fiyat olarak kıyaslandığında, diğer halılardan çok daha ucuzlar.

Dijital baskı halı seçenekleri arasında kaymayı önlemek için kaydırmaz taban olarak tasarlanabilen modellerin yanı sıra polyamid özelliği bulunan ürünler de bulunuyor. Dayanıklı naylon ip kullanılarak üretilen polyamid halılar, uzun yıllar kullanılabiliyor. Özellikle çocuk odaları için ideal olan bu halılar, zaman içinde; sökülme, dökülme, yıpranma yapmıyor. Yani, kendi tasarladığınız halınız yıllar boyu sizinle kalıyor!

Dijital Baskılı Halıların Genel Özellikleri

Baskılı halıların birden çok özelliği var. Öncelikle yüksek kaliteli ipliklerle üretilen bu halıların renkleri daha parlak görünüyor ve yumuşak dokularıyla öne çıkıyorlar. Tasarımı ve görünümü tamamen sizin zevkinize ve ihtiyacınıza göre hazırlanan halılar bu özellikleriyle daha fazla alanda kullanılabiliyor. Çeşitli simgeler, logolar, fotoğraflar ve desenlerle tasarlayabileceğiniz halılar; iş yerlerinde, otellerde, lokantalarda, camilerde ve elbetteki evin farklı odalarında kullanılabiliyor. Dijital baskı halılar, canlı renk ve tasarımlarıyla herkesi büyülüyor. Dilerseniz fotoğrafınızı, dilerseniz en sevdiğiniz renkleri kullanabileceğiniz halıların üzerine yazı da yazdırabilirsiniz.
 

Halının onu kullanacak kişi tarafından tasarlanması, baskılı halıyı diğer halı çeşitlerinden ayıran en büyük özellik. Çünkü bir evin nasıl bir halıya ihtiyacı olduğunu en iyi bilen kişi, o halıyı kullanacak kişi oluyor. Hayalinizdeki halıyı evinize getiren dijital baskı halılar, sizi klasik desenlerin dışına çıkaran bir kurtarıcı haline geliyor. Yıllardır görmekten sıkıldığınız göbekli, klasik desenli, her yeri eskimiş halınızı değiştirmenin tam sırası. Odanıza bir bakın, koltuk ve perde renklerini gözden geçirin. Sonrasında hayalinizdeki deseni bulun ve tasarlayın!
 

Baskılı halıların diğer bir özelliği kolay temizlenebilir olması. Kaliteli ip yapısı sayesinde kolayca süpürülebilen halıyı temizlemek için arada bir silmek yeterli oluyor. Polyamid özelliği gösteren ve kolay temizlenebilen halının bir başka avantajı ise oldukça dayanıklı olması. Son teknoloji kullanılarak üretilen bu halılar, kalıcı renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca koruyor. Bu özelliği ile evlerin yanı sıra iş yerlerinde de uygun bir alternatif olan baskılı halıları denemenin tam sırası! Tasarlayın ve serin, hepsi bu!

Halıfleks zemin kaplama ürünleri ile “Her mekanın bir zemini vardır.” ilkesini benimseyerek ürün çeşitliliği konusunda; Duvardan Duvara Halı, Dekoratif Halı, Pvc Yer Döşemeleri, Halıfleks, Bukle halı, Tufting Halı, Welsoft Halı, Velür Halı, Peluş Halı, Shaggy Halı, Çelik Halı, Rip Halı, Yolluk, Paspas, Kapı Önü Paspası, İç Mekan Halı, Dış Mekan Halısı, Araç Halıları, Otomotiv Halıları, Oto Paspasları, Uçak Halısı, Protokol Halısı, Tren Halısı, Otobüs Halısı, Kıvırcık Paspas, Spagetti Halı, Kaymaz Halı, Çim Halı, Halı Saha Halısı, Karo Halı, Peyzaj Çim, Dekoratif Çim Halı, iç mekan, dış mekan yer döşemeleri, duvar kaplamaları konusunda her alanda mekana özel çözümler sunmaktadır. Yaşanacak mekanlara özel çözümler sunan şirketimiz; zemin kaplama malzemelerinin toplu miktarda arz ettiğimiz çeşidin dışında, proje üretimleri, kupon siparişler, siparişe özel kontrat halıları ve özel ürünlerin üretimini yaparak, piyasada ihtiyaç duyulan örnek özel imalat halı dokuması yapmaktayız, ürünleri kısa zamanda talep edilen nicelik ve nitelikte karşılamaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda toplu konut, amfi salonları, oditoryumlar, sinema salonları, kültür merkezleri, fuar alanları, panel alanları, okul, hastane, ofis, fabrika, konut, ev, işyeri, halı saha ve yaşamsal ihtiyacı duyulacak yardımcı ürün ara ürün ve ana ürün, yardımcı mamül, mamül ve ana mamül, gibi teknik beklentinin numune ile yada parametreler ile verileri ortaya konulduğu şekilde kontrat işlerinde, proje bazında özel ürünler ve üretimler yaparak, insana ve insanlığa sağlayacağı faydayı öngörerek bir çok ilk kez ortaya çıkarılmış mamüller üretmiş ve üretmeye devam etmektedir, üretimi yaptığımız ürünlerin tecrübeli uygulama ekiplerimiz ile bir arada ürün ve hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Farklı Kullanım Alanlarına ve Dekorasyonlara Uygun Paspas Modelleri

Paspaslar evlerde şıklığı ve konforu aynın anda yakalamak isteyenler için önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Farklı renk, desen ve özellikleri olan paspas modellerinden zevkinize uygun olanını tercih ederek tarzınızı evinizde de yansıtabilirsiniz.

paspas modelleri  evleri güzelleştiren ve kullanım kolaylığı sağlayan en önemli ev tekstili ürünlerinden biridir. Farklı renk, desen ve özellikleri olan paspas çeşitleri sayesinde farklı dekorasyon zevklerine ve ihtiyaçlara göre tercih edilen paspaslar; rahat kullanım sağlayan, konforlu ve aynı zamanda da şık alanlar oluşturmanıza yardımcı olur.

Paspaslar sayesinde evinizi güzelleştirebilir, konfor sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de toptan paspas alarak ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Ucuz paspas modellerini tercih ederek uygun fiyata evinizin tüm atmosferini değiştirebilirsiniz. Paspas fiyatları üzerinde incelemelerde bulunabilir, zevkinize ve kesenize uyum sağlayan paspasları satın alarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Bahçe ve Açık Alanlar için Paspaslar

Evinizin bahçesinde ya da balkon, teras gibi açık alanlarda tercih edebileceğiniz çim halı, kıvırcık  ya da  z mat paspas  modelleriyle bu alanlarda doğal görünümü sağlarken aynı zamanda çocuklarınız ve aile fertleriniz için konforu yakalayabilirsiniz. Açık alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan paspaslar kolay temizlenebilir ve kaymaz tabanları sayesinde düşme tehlikesini ortadan kaldırır. Çim halıları kullanarak çocuklarınız için futbol sahası görünümlü oyun alanları oluşturabilir, kıvırcık paspaslarla ise bahçe mobilyalarınızın tabanlarının kaymasını ve zeminde iz bırakmasını önleyebilirsiniz.

çim halı , kıvırcık paspas ya da Z mat paspas modelleriyle depo, ofis gibi alanlarda da kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Islak Zeminler için Özel Paspas
Evinizin mutfak, banyo gibi ıslak zeminli alanlarında kaymaz tabanlı paspaslar kullanarak zeminde kayma ve düşme tehlikesini ortadan kaldırabilir, su emici özelliği olan lastik paspas ve nem alıcı paspas modelleriyle banyodan çıktığınızda ayaklarınızda kalan nemin ve suyun banyonuzu kirletmesine engel olabilirsiniz. Ayrıca mutfak ve banyo gibi hijyenin en önemli olduğu alanlarda hijyen paspaslar  tercih edebilir, özel yapısı sayesinde mikroplardan ve ev maytlarından kurtulabilirsiniz. Hijyenik paspaslar ayrıca antialerjik yapıları sayesinde oldukça sağlıklıdır.

Kapı Önü Paspasları

Evinizin giriş kapısının içinde ya da dışında kullanabileceğiniz  resimli paspas modelleri, farklı renk ve desenleriyle evinizde yansıttığınız şıklığı ve tarzı kapınızın önüne taşımanızı sağlar. Misafirleriniz evinizde hissettirdiğiniz sıcaklığı ve tarzı henüz kapıdan girdiklerinde hissedebilir. Dışarıdan gelen aile fertlerinin ya da misafirlerinizin ayakkabılarında kalan çamur ya da ıslaklığı evinizin içine girmeden temizlemelerini sağlayan kapı paspası aynı zamanda şıklığıyla da dikkat çeker. Ayrıca kapınızın iç ya da dışında  diji  paspas  ya da metal paspas da kullanabilir, evinizin hijyenini eve girerken de sağlayabilirsiniz.

Dekoratif Amaçlı Paspaslar

Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz halı paspas modellerini halılarınızla uyumlu renklerde ya da zıt renklerde seçebilirsiniz. Yaz aylarında halılarınızı kaldırarak uygun büyüklüklerdeki paspasları halı yerine kullanabilir, dilerseniz çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikteki halılar sayesinde ev temizliğini kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca logo baskılı paspas 

modelleri dilediğiniz logoyu paspaslarınıza ve eviniz taşımanıza yardımcı olur. Bu sayede zevkinizi ve tarzınızı evinizin her köşesinde yansıtma fırsatı bulabilirsiniz. Logolu paspasları çocuklarınızın sevdiği karakterlerin logolarını kullanarak çocuk odasında kullanabilir, arkadaşlarınıza hoş bir sürpriz yapmak için logolu paspasları onlara hediye edebilirsiniz. Paspas modellerini zevkinize ve bütçenize göre seçerek dilerseniz evinizde ya da açık alanlarda kullanabilir; dilerseniz de çeyiziniz için ya da arkadaşlarınıza hediye etmek için saklayabilirsiniz

DEVAMINI OKU ...
Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!