2009 yılında hizmet vermeye başlamış olan firmamız Türkiye’de hizmet vermekle sınırlı kalmayıp uluslararası alanda da hizmet vermektedir. Dürüst, çağdaş, kaliteli ve yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunarken hizmetlerimizin standartların üzerinde olmasına özen gösteriyoruz. Profesyonel ve uzman kadromuz ile vermekte olduğumuz hizmetler esnasında mesleki ahlaki her daim ön planda tutuyoruz. 
Netafloor, garantili ve kaliteli çözümlerinin hammaddelerinin kalitesine bağlı olduğunun bilincinde olup hammadde kalitesini öncelikli göz önünde bulundurmaktadır. Ürünlerimize sunmakta olduğumuz garantinin yanında müşterilerimizin hasar görmemesi için satış öncesinde uzman kadromuz planlama, denetleme ve analizin ardından ürünleriniz teslim ediliyor. 

Kuruluşumuzdan sonra önemli projelere imza atmış olan ekibimiz referanslarına kaliteli pek çok referans ekleyerek kalitesini her daim göstermeyi başarmış olup gelecekteki çalışmalarında da aynı başarıyı sürdürmeye devam edecektir.

www.istanbulpaspas.com

 

MİSYONUMUZ

 2009 yılında kurulmuş olan firmamız mutlu müşteri ve çalışan prensibi ile hareket etmekte aynı zamanda en kaliteli ürünlerini doğru müşteri ile buluşturarak müşterilerimizin memnuniyet düzeyini artırmayı amaçlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirerek müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletmek ve motive çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

Standart paspaslar

Standart kalıplanmış naylon paspaslar kum, çamur ve kiri yakalar. Böylece alanınız her zaman temiz kalır. Tasarımdaki kauçuk tabanlar sayesinde, paspaslar tek bir yerde zemine sabitlenir.

 

Tasarım paspasları

Lindström tasarım paspaslar işyerinizin daha dekoratif bir görünüme sahip olmasını sağlar. Tasarım paspas ürünlerimiz ile odaların dekorasyonunda farklılıklar yaratabilirsiniz. Paspaslarınız için istediğiniz renkleri, logoları, baskıyı ve hatta istediğiniz mesajları oluşturmanız mümkün. Dikdörtgen şekillere ek olarak, koleksiyonumuzda yuvarlak, altıgen ve hatta oval paspaslar da bulunmaktadır.

Doğru renkleri seçmenize ve tasarımınızı bitirmenize ekip olarak yardımcı olacağız.

Tamamen firmanıza özel paspaslar üretiyoruz! Hayal gücünüzü serbest bırakın ve herkesin ilgisini çekecek ürünler oluşturun.

 

Ergonomik paspaslar

Yüksek teknolojili ergonomik paspaslarımız, çalışma alanlarının güvenliğini ve rahatlığını arttırır. Sırt ve eklemdeki gerginliği azaltır. Personellerin dik durmasına yardımcı olur.

Ergonomik paspas, sabit servis istasyonları veya buna yönelik kasa gibi büyük benzer yerlerin arkasına yerleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Ergonomik paspas ayağın, sırtın ve eklemlerin gerginliğini azaltmaya yardımcı olur.

Ergonomik paspas, kiralık koleksiyonumuzun bir parçasıdır.

 

Giriş paspasları

Giriş paspaslarımız özel tasarıma sahiptir. Dışarıdan gelen çamur ve tozları içerisine hapseder. Aynı zamanda yüzeydeki kayma sorununun önüne geçer ve emniyet sağlar.

Endüstriyel paspaslar

Naylon ve pamuklu endüstriyel paspaslar, kum, çamur ve kir tutarak tesislerin temiz kalmasını sağlar. Kauçuk tabanları sayesinde paspaslar da emniyetliliği arttıran yerinde tutulur. Endüstriyel paspaslar özellikle kirlilik riskinin yüksek olduğu ve çok miktarda kirin beklendiği yerler için uygundur.


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!