Paspas Çeşitleri


Paspas Modelleri

 

Paspas evlerde, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her yerde temel bir temizlik ürünüdür. Yaşam alanlarını daha işlevsel ve hijyenik hale getirebilmek adına kategorimizde ihtiyacınıza yönelik farklı boyutlarda, çeşitli dokulardaki materyallerden üretilmiş seçenekler yer alır. Temizlik işlevine ek olarak mekana ayrı bir hava katması için paspas tercihi yaparken bulunduğunuz ortamın dekorasyonuna ve zevkinize uygun seçimler de yapabilirsiniz.

Temizlik malzemeleri kategorimizde aynı zamanda renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken paspas modelleri bulabilirsiniz. Farklı bir form sunan alüminyum halı fitilli paspaslar iç mekanda kullanıma uygun, zarif ve şık tasarımıyla kolay temizlenir, su ve kir tutmaz. Yumuşak tabanlı zemini ile kaymayı ve çizilmeyi önler. Mekanların temiz ve daha hijyenik olmasını sağlayan paspaslar, elektrik süpürgesi ile de kolayca temizlenebilir. Ürünler kapı önlerinde ya da arzuya göre ofis içinde de kullanılabilir. Nem alıcı, su emme özelliği bulunan seçenekleri banyo, mutfak ve balkon gibi alanlarda temizlik yaparken kullanmak daha uygun olacaktır.

İster açık alanda, ister kapalı alanda olsun sade ve temiz bir yaşam alanı günlük hayatımızı kolaylaştıracaktır. Yaşam alanlarının temiz tutulması için pratik ve şık bir tercih olarak kategorimizdeki ürünleri tercih edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan fiyat ve modeller içinden hem bütçenize hem de zevkinize uygun ürünlere göz atabilirsiniz.

Kazandıran ofis marketiniz Avansas.com, yaşam ve çalışma alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri, maliyetlerinizi düşürerek, online alışveriş ayrıcalığı ile kolayca sipariş etmenize olanak tanır. Ayrıca uygun fiyat ve ödeme koşulları, kolay iade, ücretsiz kargo ve sadece 1 iş günü içerisinde teslimat avantajlarından faydalanmanızı sağlar. İşlevsel paspas seçeneklerinden dilediğinizi sepetinize ekleyerek ürüne hemen sahip olabilirsiniz.


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!